novosti i akcije

14.06.2017

SUSRET AUTOŠKOLA 2017.

I ove godine u sklopu 4.Nagrade AAMK Sveučilišta u ocjensko spretnosnim vožnjama organizirali smo susret autoškola. Manifestaciju je otvorio naš tajnik i voditelj Srećko Alispahić , a prvu pokaznu vožnju odvezla je policijska službenica Dubravka Petrović. Hvala Policijskoj upravi zagrebačkoj, Informativnom odjelu prevencije i policijskoj službenici Dubravki na edukaciji i prigodnim poklonima. Veliko hvala autoškolama AK SIGET, AK MIRAMARE i RADAR, naravno kolegici i kolegama instruktorima! Hvala kandidatima koji su se jako dobro snašli upravljajući vozilom sa “pijanim naočalama”. Čestitke najboljoj TENI, AUTOŠKOLA RADAR! Naš zadatak je ispunjen: “NIKADA neću piti i voziti”, rekao je Andrej nakon simulacije vožnje u alkoholiziranom stanju! VIDIMO SE I DRUGE GODINE! 🙂